Nieoficjalne Forum Farmeramy

To całkowicie nieoficjalne Forum Farmermamy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Serdecznie witam na Nieoficjalnym Forum Farmeramy!

#1 Jun-22-10 10:49:54

samanta77

Nasionko

Zarejestrowany: Jun-22-10
Posty: 10
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: samanta77

Jak oceniacie grę farmerama?

Gram od dawna chyba ponad rok w ZI ( Zielone Imperium). Gram i jeszcze sobie tam pogram chociaż czym dalej tym nudniej. Wbicie kolejnego lev żeby sadzić kolejną roślinkę to trzeba na to miesięcy gry. Kto gra ten wie a kto nie gra to nie polecam.
Grałam w Wolnych Farmerów. Tu na nudę nie można narzekać ale... właśnie zawsze jest jakieś ale. Wykończyły mnie questy. Wychodowanie 75.000 zboża które rośnie 20 minut i przynosi plon - sadzisz jedno zbierasz dwa- to jak dla mnie masakra. Nie wystarczyło cierpliwości i powiedziałam dosyć tego.
Tuw Farmeramie- podoba mi się grafika. Coś się dzieje, coś się rusza ba nawet dźwięki to wydaje. Porażające jest jednak ciągłe znikanie czegoś i pewna... nazwijmy to niestabilność gry. Trudno przewidywać i jeszcze trudniej cokolwiek planować.
Zatem gram sobie na 3 kontach i prowadzę je tak: jedno konto przewaga warzywnictwa, drugie konto typowa produkcja zwierząt z małym warzywniakiem i maleńkim sadem ( gdzieś trzeba te roślinki chodować ,żeby pasz była) i trzecie konto sadownictwo z małym wsparciem warzywniaka i maleńką ilością zagród.
Nie da rady obsadzić wszystkiego drzewami bo jednoak to spore koszty są ale...powoli obsadzam coraz to więcej.
A jak Wy oceniacie tą grę? Tak na serio i bez ściemy?

Offline

 

#2 Jun-22-10 10:54:35

_SuperFarmerama_

Administrator

Zarejestrowany: Jun-11-10
Posty: 191
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: _SuperFarmerama_
Twój poziom: 50

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Ja również grałam w Wolnych Farmerów i Zielone Imperium. Ale jak dla mnie to straszne nudne .
W Farmeramie również podoba mi się grafika, poziomy, sąsiedzi, pasza, zwierzaki, targ... i wiele, wiele więcej .
Dlatego na Farmeramie "pracuję" na 6 kontach . W tym 2 z nich prowadzę z innymi graczami.

Farmeramę oceniam 9/10, ponieważ są błędy, ale... poza tym wszystko jest wspaniałe !

Pozdrawiam.


Pies - jedyna istota, która potrafi kochać kogoś bardziej od siebie samego.

Kocham psy! Jestem Psiarzem!

Offline

 

#3 Jun-22-10 14:16:36

samanta77

Nasionko

Zarejestrowany: Jun-22-10
Posty: 10
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: samanta77

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

_SuperFarmerama_ napisał:

Dlatego na Farmeramie "pracuję" na 6 kontach . W tym 2 z nich prowadzę z innymi graczami.

to się nazywa pazerność i wiesz co...już Cię lubię bo ja w każdej grze tak mam ,że na jednym nie poprzestaję:D

Offline

 

#4 Jun-22-10 15:08:24

 kinia

Kwiatuszek

Zarejestrowany: Jun-22-10
Posty: 91
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: jablkowo

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Mam konta na Zi i Wf, na Wf dwa , w jednym jestem w klubie i robie Questy w drugim nie naleze do klubu, chce sprawdzic czy jest duza roznica w podnoszeniu Lvl,  jest! ale nie az tak bardzo  a w grupie jest razniej .
W Zi naleze tez do Gildii, robimy ciagle jakies konkursy i budujemy Cud swiata, piszemy przy stoliku w naszej knajpce,plotkujemy i bawimy sie super.
Rozpietosc wiekowa 9- 50    i swietnie sie dogadujemy.
Gram tez na Faceboock, i pomimo ze jest tam kilka naprawde fajnych gier,super grafika  to jest smutno,  moim zdaniem kazda gra powinna miec forum,
czekajac na zbiory mozna sobie pogadac i nauczyc sie czegos.
Realna kase wlozylam w Zi i Wf na poczatku,teraz zarabiam na monety sprzedajac na targu.

Farmerama jest fajna gra, ma sporo bledow jednak ale najgorsze nie sa bledy (ktore mozna naprawic) tylko ignorancja i samowolka modow ale na ten temat moze innym razem


"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie"
Paulo Coelho

Offline

 

#5 Jun-22-10 16:43:18

_SuperFarmerama_

Administrator

Zarejestrowany: Jun-11-10
Posty: 191
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: _SuperFarmerama_
Twój poziom: 50

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

samanta77 napisał:

_SuperFarmerama_ napisał:

Dlatego na Farmeramie "pracuję" na 6 kontach . W tym 2 z nich prowadzę z innymi graczami.

to się nazywa pazerność i wiesz co...już Cię lubię bo ja w każdej grze tak mam ,że na jednym nie poprzestaję:D

Moim zdaniem tak jest ciekawiej, można porównywać wady i zalety np. farmy z przewagą drzew, pól lub zwierząt .

kinia napisał:

Mam konta na Zi i Wf, na Wf dwa , w jednym jestem w klubie i robie Questy w drugim nie naleze do klubu, chce sprawdzic czy jest duza roznica w podnoszeniu Lvl,  jest! ale nie az tak bardzo  a w grupie jest razniej .
W Zi naleze tez do Gildii, robimy ciagle jakies konkursy i budujemy Cud swiata, piszemy przy stoliku w naszej knajpce,plotkujemy i bawimy sie super.
Rozpietosc wiekowa 9- 50    i swietnie sie dogadujemy.
Gram tez na Faceboock, i pomimo ze jest tam kilka naprawde fajnych gier,super grafika  to jest smutno,  moim zdaniem kazda gra powinna miec forum,
czekajac na zbiory mozna sobie pogadac i nauczyc sie czegos.
Realna kase wlozylam w Zi i Wf na poczatku,teraz zarabiam na monety sprzedajac na targu.

Farmerama jest fajna gra, ma sporo bledow jednak ale najgorsze nie sa bledy (ktore mozna naprawic) tylko ignorancja i samowolka modow ale na ten temat moze innym razem

W grupie zawsze raźniej .
I z ostatnim zdaniem również się zgadzam - niestety.

Pozdrawiam.


Pies - jedyna istota, która potrafi kochać kogoś bardziej od siebie samego.

Kocham psy! Jestem Psiarzem!

Offline

 

#6 Jun-22-10 17:47:43

Auraya

Moderator

Zarejestrowany: Jun-12-10
Posty: 86
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: Auraya82

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Ja też jestem maniaczką gier tego typu. Na wolnych farmerach mam dwa konta, na zielonym imperium jedno, ale chyba je zlikwiduję bo już mnie zanudziła ta gra. Na facebooku też gram, choć tam jest ciężko bo jak się chce cokolwiek więcej rozwinąć to trzeba bulić.

Podsumowując - jak do tej pory mnie najbardziej odpowiada Farmerama - miła, przyjemna i wciąga na wiele godzin


"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą,
a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą"
- Robert A. Heinlein

Offline

 

#7 Jun-23-10 16:47:23

 Sinona34

Roślinka

Zarejestrowany: Jun-23-10
Posty: 66
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: Sinona34
Twój poziom: 53 i 48 i 32 :)

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Witam , ja też gram w Zielone Imperium i na Farmie mam dwa konta
Farma jako gra jest w sumie dobra tylko tamto forum i moderatorzy to porażka
zarobiłam na obydwóch kontach 30 dni blokady  i kit w uszko nie wiem za co
pozdrawiam


Człowiek jest Aniołem o jednym skrzydle...................
Musi objąć drugiego człowieka  aby....... WZLECIEĆ...................

Offline

 

#8 Jun-23-10 17:21:22

-eelisa-

Nasionko

Zarejestrowany: Jun-22-10
Posty: 11
Twój nick na Farmeramie: -eelisa-

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Tak czytam, że każde z Was posiada po kilka kont czy też gra na innych grach... Ja wręcz przeciwnie. Farmerama jest moją pierwszą grą w przeglądarce. Podoba mi się właśnie grafika i to, że często są jakieś eventy. Jednak są i minusy.... oczywiście forum oficjalne.
Wczoraj dostałam 2 pkt za to, że komuś pomogłam. Śmieszne, nie. Ci Modowie panoszą się strasznie. Nie pomagają sami (bądź robią to bardzo ociężale), a pkty rozdają na prawo i lewo. Niby jest ich tylu, a nie potrafią zapanować nim. Nie można liczyć na ich pomoc. Smutne, choć prawdziwe.
P.S. Jeśli trochę nie na temat to przepraszam, ale musiałam się wygadać.

Ostatnio edytowany przez -eelisa- (Jun-23-10 19:39:20)

Offline

 

#9 Jun-25-10 14:20:04

 kinia

Kwiatuszek

Zarejestrowany: Jun-22-10
Posty: 91
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: jablkowo

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Co do pseudo-modow na oficjalnym forum, jestem juz pewna jak to dziala;  2-3 osoby s-mod i admini maja wielkie problemy ze soba zakompleksieni z mania wyzszosci, mala wiedza o prowadzeniu forum a wybujalym ego,  "awansuja"  zwyklych userow na modow, wybierajac przy tym jak najbardziej naiwne dzieciaki, wystraszone naglym awansem
Te dzieciaki dorywajac sie do narzedzi moderatora, umia tylko kasowac,dawac bany i pyskowac na kazdego komu sie literka omsknie na klawiaturze.
To jakas zemsta za problemy z nauczycielem w szkole i kolegami z podworka od ktorych dostaja pewnie regularnie liscia na dzien dobry.
Forum to ICH KROLEWSTWO, ich pole do popisu i udowodnienia samemu sobie JAKIM TO NIE JEST SIE SILNYM !
Wiedzy o grze maja zazwyczaj malo...malutko...a moze i wcale, ale to nie o to adminowi i s-modowi chodzi, oni maja najwyzsza wladze po "bogu" i to ich jara a moze i kregoslup sie oprozni z podniecenia jak dadza bana 50 osobom dziennie, zboki
Male modki sa tylko zatrudnione jako sprzataczki, chodzi TO TO naburmuszone po watkach i tylko czycha jak jakies dziecko napisze post pod postem, literowke zrobi czy zapyta sie ,nie daj Boze drugi raz o to samo

TO JEST CHORE!!! I CHORZY SA CI co tam rzadza

Zauwazyliscie co zrobili z Bulletem?  Facet pytal grzecznie o formularz poniewaz chcial zostac modem! Formularz jest nie aktywny lub cos z nim nie jest tak, pisal BARDZO MADRE POSTY i byl bardzo pomocny,  w nagrode zostal zbanowany!!!

A co sie stalo z NAJLEPSZA MODERATORKA MURCIELAGO?
ZNIKNELA, podobno nie ma czasu, czyzby napewno?
ja w to nie wierze, s-mody i inne smrody jej napewno pomogly w zniknieciu,bo byla zbyt lubiana przez graczy.

Ja zbieram sobie to wszystko i ktos w Hamburgu dostanie niedlugo fajna lekture do czytania


"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie"
Paulo Coelho

Offline

 

#10 Jun-25-10 14:26:20

_SuperFarmerama_

Administrator

Zarejestrowany: Jun-11-10
Posty: 191
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: _SuperFarmerama_
Twój poziom: 50

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Niestety, masz rację kinio. Moderatorzy powinni starać się, aby gracze byli z nich zadowoleni.

Pozdrawiam.


Pies - jedyna istota, która potrafi kochać kogoś bardziej od siebie samego.

Kocham psy! Jestem Psiarzem!

Offline

 

#11 Jun-25-10 15:01:14

 kinia

Kwiatuszek

Zarejestrowany: Jun-22-10
Posty: 91
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: jablkowo

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Moderator to wazna funkcja i ciezka praca, nalezy do niej utrzymywanie porzadku na forum miedzy innymi ale wazne jest rowniez zapewnienie dobrej atmosfery, zakladanie ciekawych watkow, pomoc dla nowicjuszy itp.... kasowanie profili,banowanie to jest ostatecznosc!
Kasujac takiego swiezynka-nowicjusza ktory nie umie jeszcze chodzic po forum, raczkuje dopiero...wyzwala pozniej agresje NIEPOTRZEBNIE i w ten sposob powstaja rozne zlosliwe Trolle  
Jestem przeciw wszelkim wulgaryzmom i spamowaniu, natomiast literowki ...nawet czasami orty kazdemu sie zdarzaja, ciagle poprawianie i banowanie tych osob, przynosi wrecz przeciwny skutek.
Na tamtym forum chwali sie taka smrodka ze jest profi w moderowaniu bo iles tam lat jest na jakims forum,bla bla bla.... byc moze, ale czy to forum ma frekfencje i mila atmosfere?  czy jest tam terror i lizanie monitorkow smrodkowi zeby czasem nie wywalil?   
to juz przestaje byc forum, to jest juz anarchia.
i taka osoba teraz "rzadzi" na oficjalnym forum farmoramy..... zal!
ona nie ma pojecia o moderowaniu!
moglabym zrobic portret psychologiczny tej osobie   zaczynajac slowem NIEDOWARTOSCIOWANA samotna sfrustrowana osoba...zal!

Ta gra, jak i forum do tej gry,powinno byc rozrywka i relaksem dla tysiecy ludzi oraz przynosic zyski firmie skoro tak sie napracowala,
a praktyki jakiejs smrodki burza to wszystko i zabawa przestaje byc zabawa.


"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie"
Paulo Coelho

Offline

 

#12 Jun-28-10 20:18:34

kotekbehemotek

Kiełek

6244860
Skąd: śmietnik 4 klapa 3
Zarejestrowany: Jun-24-10
Posty: 26
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: kotekbehemotek
Twój poziom: 51

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Gra ma błedów co nie miara. Niektóre nawet śmieszą- np dawanie wody rybkom... nc
Ustawiona na maksymalny wyzysk graczy- ceny maja zabójcze jeśli chodzi np o zakup piłeczek...
A forum? To jest tragedia.


le mruuuu le miałłłłł

Offline

 

#13 Jun-28-10 20:36:42

 kinia

Kwiatuszek

Zarejestrowany: Jun-22-10
Posty: 91
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: jablkowo

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Widze ze na starym-oficjalnym  modki pisza same ze soba z konta Moda i odpowiadaja samemu sobie ze starego nicka LOL LOL ZAL! po co sie przedstawiaja a pozniej taki peszek


"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie"
Paulo Coelho

Offline

 

#14 Jun-28-10 21:20:03

 Sinona34

Roślinka

Zarejestrowany: Jun-23-10
Posty: 66
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: Sinona34
Twój poziom: 53 i 48 i 32 :)

Re: Jak oceniacie grę farmerama?

Na tamtym forum funkcja Moda To kompletna porażka , SB i UB się nie umywają. Ja np. podjełabym sie roli Moda ale tylko na tym forum . Na tamtym propozycje odrzuciłam i poznałam zemste faraona  blokady na każdym kroku.
Ehhhh ŻYCIE....


Człowiek jest Aniołem o jednym skrzydle...................
Musi objąć drugiego człowieka  aby....... WZLECIEĆ...................

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwywrotka Piła bernardyn charakter Obszywanie kierownic skórą