Nieoficjalne Forum Farmeramy

To całkowicie nieoficjalne Forum Farmermamy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Serdecznie witam na Nieoficjalnym Forum Farmeramy!

#16 Jun-25-10 15:51:23

_SuperFarmerama_

Administrator

Zarejestrowany: Jun-11-10
Posty: 191
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: _SuperFarmerama_
Twój poziom: 50

Re: Stadion

Ja właśnie przeszłam do 3 rundy
Ale przede mną jeszcze sporo pracy. Jednak mam nadzieję, że event: "2 razy więcej piłek" mi pomoże

Pozdrawiam.


Pies - jedyna istota, która potrafi kochać kogoś bardziej od siebie samego.

Kocham psy! Jestem Psiarzem!

Offline

 

#17 Jun-25-10 21:22:45

Komarka

Kiełek

Zarejestrowany: Jun-23-10
Posty: 29
Punktów :   

Re: Stadion

Ja zaczęłam 4 rundę, chyba nigdy nie dojdę do tego co bym chciała
Budę z jedzeniem już mam.
Natomiast do nieokiełznanych kibiców brakuje mi ostatni poziom. Przyznam, że dużo trzeba tam włożyć, bo już przez tyle dni wkładam dużo w to

Offline

 

#18 Jun-25-10 21:26:08

_SuperFarmerama_

Administrator

Zarejestrowany: Jun-11-10
Posty: 191
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: _SuperFarmerama_
Twój poziom: 50

Re: Stadion

Komarka napisał:

Ja zaczęłam 4 rundę, chyba nigdy nie dojdę do tego co bym chciała
Budę z jedzeniem już mam.
Natomiast do nieokiełznanych kibiców brakuje mi ostatni poziom. Przyznam, że dużo trzeba tam włożyć, bo już przez tyle dni wkładam dużo w to

A jakie jest Twoje zdanie: opłaca się czy raczej nie?

Pozdrawiam.


Pies - jedyna istota, która potrafi kochać kogoś bardziej od siebie samego.

Kocham psy! Jestem Psiarzem!

Offline

 

#19 Jun-25-10 21:47:33

Komarka

Kiełek

Zarejestrowany: Jun-23-10
Posty: 29
Punktów :   

Re: Stadion

Wiesz...może i się nie opłaca, ale to tylko gra i wirtualne pieniądze, ja już tak mam, że staram się mieć wszystko na farmie co dają i można mieć

Offline

 

#20 Jun-25-10 21:50:05

_SuperFarmerama_

Administrator

Zarejestrowany: Jun-11-10
Posty: 191
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: _SuperFarmerama_
Twój poziom: 50

Re: Stadion

Ja wolę robić to, co się opłaca
Ale Cię rozumiem
Pozdrawiam.


Pies - jedyna istota, która potrafi kochać kogoś bardziej od siebie samego.

Kocham psy! Jestem Psiarzem!

Offline

 

#21 Jun-25-10 23:26:48

Auraya

Moderator

Zarejestrowany: Jun-12-10
Posty: 86
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: Auraya82

Re: Stadion

Dzięki bonusowym piłkom (swoją drogą to gdzie one są? mnie dzisiaj za cały dzień wypadło 18 ) jutro skończę 3 rundę. Mam podobne zdanie jak komarka - chcę mieć kibiców i budę ale ciężko połączyć zyskowną sprzedaż na targu z dawaniem tak ogromnych ilości produktów na event.


"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą,
a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą"
- Robert A. Heinlein

Offline

 

#22 Jun-26-10 12:28:00

Komarka

Kiełek

Zarejestrowany: Jun-23-10
Posty: 29
Punktów :   

Re: Stadion

Ja też nie dostaje za dużo tych piłek podczas eventu, mam nadzieję że uda mi się chociaż podczas weekendu skończyć 4 rundę Auraya - a na którym jesteś poziomie w plonach i zwierzętach? Mnie akurat plony szybko poszły i miałam budę, ale już zwierzęta to trochę ciężej, 80 robiłam długo, a teraz ten ostatni 100 to już tyle wrzuciłam, a pasek nawet nie drgnął no, ale może do 11 lipca zdążę hehe

Offline

 

#23 Jun-26-10 13:22:50

_SuperFarmerama_

Administrator

Zarejestrowany: Jun-11-10
Posty: 191
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: _SuperFarmerama_
Twój poziom: 50

Re: Stadion

A ja dzisiaj (dopiero weszłam na farmę, zebrałam owoce, zwierzęta i tulipany, dostałam piłki od sąsiadów i znajomych) zarobiłam 26 piłek - 4 w prezencie, 22 ze zwierząt, drzew i pól

Pozdrawiam i życzę obfitych plonów


Pies - jedyna istota, która potrafi kochać kogoś bardziej od siebie samego.

Kocham psy! Jestem Psiarzem!

Offline

 

#24 Jun-27-10 13:37:47

 Sinona34

Roślinka

Zarejestrowany: Jun-23-10
Posty: 66
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: Sinona34
Twój poziom: 53 i 48 i 32 :)

Re: Stadion

Zagroda dla łosi to osiągalna  chyba tylko dla tych co kupią piłki za realną kase. Ja swoje rozdaje  bo sie łudzić przestałam . Mam 3 puzzle i nawet ich nie wyciągam z paska . Piłki ze zbiorów wrzucam na stadion bo sporo PD i SG nawet dostaję


Człowiek jest Aniołem o jednym skrzydle...................
Musi objąć drugiego człowieka  aby....... WZLECIEĆ...................

Offline

 

#25 Jun-27-10 13:53:27

_SuperFarmerama_

Administrator

Zarejestrowany: Jun-11-10
Posty: 191
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: _SuperFarmerama_
Twój poziom: 50

Re: Stadion

A ja dzisiaj zebrałam 33 piłki
Jestem w połowie trzeciej rundy, więc nie jest tak źle

Pozdrawiam.


Pies - jedyna istota, która potrafi kochać kogoś bardziej od siebie samego.

Kocham psy! Jestem Psiarzem!

Offline

 

#26 Jun-27-10 13:53:57

 kinia

Kwiatuszek

Zarejestrowany: Jun-22-10
Posty: 91
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: jablkowo

Re: Stadion

Jablko70 wrzuca pileczki do pustego stadionu (nie ma ani jednego kibica i zarcia) bo chce miec brzoskwinke i na tym poprzestanie
Jablkowo wrzuca pileczki poniewaz dostaje sporo kasy i PD (jest troche kibicow i zarcia,lecz nic wiecej nie dodaje od dluzszego czasu)

Te jablka sa chyba bardzo chytre, sprzedaja zwierzaczki ,owoce i roslinki na targu i chowaja do skarpetki kase, na co,jeszcze nie wiadomo


"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie"
Paulo Coelho

Offline

 

#27 Jun-27-10 15:53:24

Papillon

Nasionko

Zarejestrowany: Jun-25-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Stadion

Hehe, z tymi Siangoroszami to mam podobnie - tez zbieram do skarpetki. A nóż zagroda Łosia będzie na którymś poziomie za jakieś kilkanaście-dziesiąt tyś. SG Choć w to wątpię. W tabelce jak na razie nie widać na żadnym wysokim poziomie Łosia tylko Osła. Poza tym ciekawe czy ci co tego rogatego zdobędą, to będą mogli go na targu sprzedawać albo czy będą zlecenia na niego. Swoją drogą ciekawe po ile pasza będzie schodzić do niego, jako że to okaz "ekskluzywny"

A na złapanie teraz Łośka i przelot z nim balonem nad stadionem za bardzo to nie liczę. Dziś rozpoczęta dopiero 4 runda. Do półfinału raczej szanse znikome. Puzzle trzymam w pasku, bo i tak jakby chcieć je poskładać to podobno trzeba resztę dokupić, co by powstał pełny napis 'chaber' (?) po niemiecku . Poza tym - gdzie to postawiać? A z samych zbiorów piłek za dużo na farmie nie wyłapuje, pomimo obecnie podwojonej szansy znalezienia. Ciekawe, które uprawy zwiększają szanse na ich złapanie? Jak na razie głownie dynie sadze

Ale co tam - przynajmniej od tych piłek co są wrzucane na stadion PD i SG trochę wskakuje. Kibiców tam kilka poziomów początkowych zapełnione, resztę odpuszczone, (farma nie nastawiona na zwierzaki), a budki prawie pełne - brakuje tej 20-tki z towarem za gigantyczna ilość SG. Za specjalnie ta buda mi się nie podoba, ale daje trochę PD, choć za tyle godzin, po których można je uzyskać, to by mogła ich więcej dawać

Ostatnio edytowany przez Papillon (Jun-27-10 15:54:50)

Offline

 

#28 Jun-27-10 23:05:24

 -isztar85-

Nasionko

10117927
Zarejestrowany: Jun-23-10
Posty: 12
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: -isztar85-

Re: Stadion

A ja dzisiaj przeszłam na 5 rundę bardzo chciałabym zdobyć te łosie ale wydaje mi się że i tak mi się nie uda

Offline

 

#29 Jun-28-10 18:38:48

Papillon

Nasionko

Zarejestrowany: Jun-25-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Stadion

Hmm, teoretycznie jest jeszcze coś koło 14 dni. Łoś jest chyba w 8 rundzie - ale zakładając, że średnio tak ze 20 - 30 piłek (rożnie z tego co piszą ich liczba dzienna wygląda) ze zbiorów i od znajomych, to by wyszło koło 280 - 420 piłek w przeciągu 2 tygodni czyli od jednej do dwóch rund  pełnej ... Wie ktoś ile na maksa dziennie średnio piłek z samych zbiorów można uzyskać?

Ostatnio edytowany przez Papillon (Jun-28-10 18:40:23)

Offline

 

#30 Jun-28-10 20:04:20

 kinia

Kwiatuszek

Zarejestrowany: Jun-22-10
Posty: 91
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: jablkowo

Re: Stadion

u mnie sie zbiera tak okolo 42-45 dziennie, z dwoch-trzech zbiorow, sieje roslinki dlugorosnace, na poziomie 34
natomiast na poziomie 11 jest pileczek jak kot naplakal, chociaz tez sieje roslinki dlugorosnace
UWAGA
wczesniej nie zwracalam na to uwagi, ale teraz zauwazylam ze PILECZKI ktore otrzymuje w prezencie, ZNIKAJAnie wiadomo gdzie!
Na stadionie ich nie ma!  bakuje mi 7 pilek juz od jakiegos czasu, 2 osoby wyslaly mi pileczki i NADAL MAM 7 brakujacych!

Ostatnio edytowany przez kinia (Jul-02-10 00:00:57)


"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie"
Paulo Coelho

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkojec dla psa używany www.wierszek.pl zaproszenia-slubne-za-1-zl.eu