Nieoficjalne Forum Farmeramy

To całkowicie nieoficjalne Forum Farmermamy.

Ogłoszenie

Serdecznie witam na Nieoficjalnym Forum Farmeramy!

  • Index
  •  » Farmerama
  •  » Aktualności i nowości - zajrzyj koniecznie! (09.10.2010)

#1 Oct-09-10 14:29:33

_SuperFarmerama_

Administrator

Zarejestrowany: Jun-11-10
Posty: 191
Punktów :   
Twój nick na Farmeramie: _SuperFarmerama_
Twój poziom: 50

Aktualności i nowości - zajrzyj koniecznie! (09.10.2010)

Informacje pochodzą z Oficjalnego Forum Farmeramy.

1. Prezenty - zmiana zasad

"Drodzy Farmerzy!

Jak już wcześniej wspomnieliśmy prezenty, które można wysłać w mieście (np. pęczek ziół) od teraz będą zmienione w taki sposób, że mogą być zbierane 10 razy każdy.
Te prezenty, które zostały użyte już 10 razy będą ulegały zniszczeniu.
Zmiana zasad nie dotyczy Małej laski cukrowej oraz Bukietu kwiatów.
Poniżej zestawienie starych i nowych wartości prezentów, które uległy nieznacznej zmianie:

http://i54.tinypic.com/2isd384.jpg

FL to cena we florenach jaką należy zapłacić wysyłając prezent, gdy wszystkie gratisowe prezenty zostały przez nas wykorzystane."


2. Aktualizacja z 15.09

"Witajcie Farmerzy!

Dziś dokonaliśmy małej aktualizacji:

- Usuwanie chwastów i wody z pól nie będzie nic kosztować
- Zostanie dodany przycisk dzięki któremu będziecie mogli zakończyć rozpoczętą misje."


3. Ogród ozdobny

"Hej farmerzy!

Hura! Poszerzamy Waszą farmę o ogród ozdobny! Zbierajcie owoce Waszej ciężkiej pracy w polu! W ogrodzie ozdobnym będziecie mieć mnóstwo miejsca na Wasze nagrody i wyróżnienia!

Ustawiajcie tutaj wszystkie swoje dekoracje. Czy to ławka parkowa czy kosiarka, pęczki ziół czy drewniany wychodek – tu jest miejsce na wszystko! I nieważne, czy rzeczy te po prostu ładnie wyglądają czy dają SG lub PD…

Z tej wyjątkowej okazji znajdziecie w sklepie farmerskim wiele nowych przedmiotów.

Zróbcie zdjęcie ogrodu ozdobnego i pokażcie wszystkim Waszym znajomym, jak piękna jest Wasza farma!

Dla wszystkich graczy od poziomu 10 widoczny będzie szyld prowadzący do ogrodu ozdobnego. Od poziomu 25 ogród ozdobny pierwszego stopnia będzie stał przed Wami otworem. Poszerzajcie swój ogród sukcesywnie za pomocą sianogroszy. A najlepsze jest to, że po poszerzeniu do ostatniego stopnia, Wasz ogród będzie tak duży jak Wasza łąka główna!

Nie chce Wam się czekać? Chcecie ogród ozdobny natychmiast? To jest na to sposób! Możecie wynająć
cały ogród zostając członkiem Premium!

Oto stopnie ogrodu ozdobnego:
1 stopień – (automatycznie od poziomu 25)
2 stopień 8000 SG
3 stopień 20 000 SG
4 stopień 35 000 SG
5 stopień 65 000 SG

Teraz nie liczy się już tylko, czy macie rękę do uprawiania ziemi i hodowli zwierząt, teraz możecie się też wykazać zmysłem architekta!"


4. Dożynki (05.10.10 - 16.11.10)

"Hej farmerzy!

Już wkrótce dożynki!

Rozpoczynają się one 05.10.2010, zaraz po Oktoberfest, i trwają do 16.11.2010.

Podczas dożynek Waszym zadaniem będzie gromadzenie zapasów dla naszych mieszkańców lasu. W mieście znajdziecie nowy spichlerz, który jest dostępny od
poziomu 8.
Gromadzić możecie rośliny z pól, jak i złote żołędzie.
Ten wartościowy pokarm dla zwierząt zdobędziecie:
- przypadkowo podczas zbiorów (tak jak narzędzia),
- przy wymianie produktów,
- kupując go bezpośrednio w banku.

Za każdy poziom, który osiągnięcie z Waszymi zapasami, otrzymacie od mieszkańców lasu podziękowania, między innymi złoty kasztanowiec.

Chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat tego święta? To zajrzyjcie bezpośrednio do spichlerza – tam znajdziecie małą pomoc."

[...]

Złote żołędzie będą spadać w ciągu specjalnych dni imprezy, a nie przez cały czas, tak jak narzędzia.

O tych szczególnych dniach dowiecie się najprawdopodobniej czytając newsy w grze.

500 graczy najbardziej zaangażowanych w pomoc zwierzętom wyłonimy dopiero po zakończeniu Dożynek. Teraz nie ma możliwości sprawdzenia jaką osiągnęliśmy pozycję."


5. Nowy dom farmerski

"Na początku przyszłego tygodnia czeka nas kilka zmian:

1. Dom farmerski zostanie nieco zmieniony. Poniżej uchylamy rąbka tajemnicy. Więcej informacji wkrótce.
2. Ilość prezentów, które każdy z użytkowników może otrzymać zostanie ograniczona do 18 maksymalnie. Chcemy w ten sposób zapobiec efektowi pushingu.
3. Postaramy się zlikwidować błąd w spółdzielni (błędna informacja, że misji nie udało się wykonać, mimo iż misja została zakończona z powodzeniem)."


XXL (zmiany)

"Witajcie Farmerzy!

Prawdopodobnie jutro nastąpi mała zmiana ulepszeń.
Gdy nałożycie ulepszenie XXL na zagrodę to pasza (tylko super pasza) oraz woda wrócą do magazynu."


I to by było na tyle. Dodatkowo pragnę poinformować, że znowu zamierzam wrócić na Forum. Nie było mnie, ponieważ miałam mało czasu i przy okazji zajmowałam się drugą grą. Mam nadzieję, żę teraz uda mi się poświęcić Nieoficjalnemu Forum Farmeramy więcej czasu. Widzę, że doszło nam naprawdę wiele Użytkowników, w związku z czym mamy również trochę bałaganu Prawdopodobnie będę szukać nowych Moderatorów.

Pozdrawiam wszystkich.


Pies - jedyna istota, która potrafi kochać kogoś bardziej od siebie samego.

Kocham psy! Jestem Psiarzem!

Offline

 
  • Index
  •  » Farmerama
  •  » Aktualności i nowości - zajrzyj koniecznie! (09.10.2010)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkojec dla psa używany www.wierszek.pl zaproszenia-slubne-za-1-zl.eu